37-روزهای بارونی

چند روزیه که اینجا بارونیه .

وقتی اینجا این همه نعمت برف و بارون میبینم .میگم خدایا میشه یک کمی از اونا بفرستی ایران .یک جورایی لجم میگیره اینجا اینه همه نعمت از آسمون بباره و ایران من خشک .

دیروز وقتی به یکی از هم کلاسیهام گفتم که بیاد زیر چتر من تا دم ماشین کلی خوشحال شد و تا برسیم پارکینگ کلی از شوهرش حرف زد .٣ ماهه که بعد از ۵ سال نامزدی ازدواج کردند . خیلی برام جالب بود شوهرش دکترای ریاضی داشت و پاکستان درس میداد اون از زنش خواسته بود که درس بخونه سوالخود دخترک میگفت من دلم میخواد پیش اون باشم .نه اینکه اینجا بمونم و درس بخونم .آخه شوهرم هم خوش تیپه هم استاد دانشگاهه و هم کلی دختر دوروبرشه دخترها هم دوست دارند زن یک مرد مسلمان بشند.

 (واقعا اینجوریه ؟)

(من که فکرنکنم .یادمه یکی از همکارای قبلی مهربان همسر مسلمان بود ٣ سال بود که ازدواج کرده بود زنش یک دختر عرب از دبی بود که اصالتا مال فلسطین بود پسره هممصری بود ولی اینجا به دنیا اومده بود و بزرگ شده بود . میخواست زنش را به خاطر اینکه بچه دار نمیشه طلاق بده .میگفت مادرم میگه ما نوه میخواییم که باید حتما هم از خون خودمون باشه .مهربان همسر کلی باهاش حرف زده بود که بیخیال این حرفها بشه ولی اون گفته بود مگه اشکالی داره ؟ به لحاظ شرعی که کار درستیه !!!!!!!!حالا دیگه نمیدونم چه به سر دخترک اومده چون یک سالی میشه که رفتند مینه سوتا)

برگردیم سر حرفهای همکلاسی من. خلاصه در ادامه گفت :

به من میگه میری بیرون آرایش نکنی . ولی من آرایش میکنم .آخه همیشه اینکارا میکردم.

بهم میگه شماره تلفن یا ایمیل به کسی ندی .ولی خوب میدونی اگه یک نفر باشه که بشه بهش اعتماد کرد خوب مگه چه اشکالی داره(البته بگم همه این ممنوعیتها تو رابطه با یک جنس مخالف بود )

با خودم فکر کردم نیگاه کن طرف چه خوشحاله زبان

بهش گفتم به نظر من مهمترین فاکتور بری داشتن یک زندگی زناشویی خوب صادق بودنه .

بعد با خودم گفتم واقعا تعریف درست صداقت در یک رابطه همونیه که من تو کتابهایی که قبل از ازدواج خوندم .یا تعریف اون از دید مردهای مریخی و زنان ونوسی متفاوته ؟


آخرین مطالب

» 241- نوروز 1391 ( ۱۳٩۱/۱/۱٢ )
» 240- روز اول و دوم ( ۱۳٩٠/۱۱/۱٥ )
» 239- New Orleans ( ۱۳٩٠/۱۱/٩ )
» 238- برف ( ۱۳٩٠/۱۱/۱ )
» 237- کشف جدید خورشید جاودان ( ۱۳٩٠/۱٠/٢٩ )
» تولد دوست نازنینم لونا ( ۱۳٩٠/۱٠/۱۱ )
» 235- اولین برف پاییزی ( ۱۳٩٠/۸/۸ )
» 234- کایاک سواری22 اکتبر 2011 ( ۱۳٩٠/۸/۱ )
» 233- فلوریدا ( ۱۳٩٠/٧/۳٠ )
» 232- ]چهار درس زندگی ( ۱۳٩٠/٧/۱۸ )